Bezpiczny Nocleg

BEZPIECZNE WAKACJE W POLSCE - Białka Tatrzańska

Nasz obiekt dzieki swoim przestronnym apartamantom oraz lokalizacji z dala  od tłumów – tworzy idealne miejsce na bezpieczne wakacje w Polsce

Samodzielnie przyrzadaj posiłki

Nasz obiekt wyposażony w pokaźne apartamenty zapewnia idealne warunki dla osób, które chcą samodzielnie gotować. Jeśli szukasz apartamentów z wyposażonym aneksem kuchennym oraz dostawą posiłków przez wykfalifikowaną obsługę, która dba o bezpieczeństwo – to z pewnością przypadniemy Ci do gustu.

 Apartamenty w Białce Tatrzańskiej luksusowe noclegi

Stawiamy na bezpieczeństwo

W trosce o Twoje bezpieczeństwo podejmujemy radykalne starania. Wszelkie rządowe zalecenia są w 100% zrealizowane w naszym obiekcie. Obsługa została przeszkolona w zakresie postępowania oraz zapobiegania zarażeniom się COVID-19. Apartamenty, strefa SPA oraz wszelkie pomieszczenia są odpowiednio dezynfekowane przez personel. Dlatego jeśli myślisz o bezpiecznym urlopie – to na pewno miejsce dla Ciebie.

Apartamenty z dala od tłumów

Idealnym rozwiązaniem na Bezpieczny wypoczynek są wakacje z dala od tłumów – Rezydencja Diamond znajduję się w cichej i  spokojnej okolicy w Białce Tatrzańskiej. Jeśli szukasz apartamentów blisko lasu, przyrody z pięknym widokiem na tatry to zdecydowanie coś dla Ciebie – sprawdź naszą ofertę.

apartamenty białka
Call Now ButtonZadzwoń
pl Polish
X